OYUN TASARIM,OYUN İNDİR,VİDEO MONTAJ,ANİMASYON YAPIMI
Lütfen Sitede Daaha aktif olunuz
OYUN TASARIM,OYUN İNDİR,VİDEO MONTAJ,ANİMASYON YAPIMI

Çöp Adam Animasyon Yapımı, Dini Resimler, Dini Hikayeler, Oyun Yapımı, Game Maker, Oyun Yapma Dersleri, Video Efekt Programları, After Effects, Animasyon Dersleri, Pivot Dersleri, Komik Resimler, Komik Fıkralar, Montaj Dersleri, Tam Sürüm Oyunlar Download

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Particle İllusion, Eklediğim Videolar Gözükmüyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
mormorymor
Yeni Üye
Yeni Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 1

MesajKonu: Particle İllusion, Eklediğim Videolar Gözükmüyor   Cuma Kas. 13, 2009 4:08 pm

Particle İllusion önceden video ekliyince arkada gözüküodu. şimdi aradan zaman geçti tekrar yükledim pc 'yi sp3 e geçirdim format falan. şimdi yükledim ama her açıldıında;

"Opengl hardware acceleration is avaible but,
software rendering Has beed selected.

Performance will be greatly reduced."

Uyarısını alıyorum, daha sonra video ekleyince ya simsiyah gözüküo ya da küçük küçük saçma sapan karışık renk çizgisi çıkıo en altta küçük. yani eklediğim videolar gözükmüyor.. Lütfen Birisi Yardımcı olabilir mi? ekran kartının son driver ını da yükledim..direcxt de 9.0c Sad LÜTFEN Bİ EL ATIN ŞU İŞEE Sad

Neutral
Kullanıcı profilini gör

Particle İllusion, Eklediğim Videolar Gözükmüyor
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası